ORANJE DEALS: Gebruik code ORANJE26 en profiteer direct online!
Tuindeco Kerry Blokhut 300x400 cm 40 mm vuren grijs geïmpregneerd

Tuindeco Kerry Blokhut 300x400 cm 40 mm vuren grijs geïmpregneerd

5.309,00
Laagsteprijsgarantie
Hetzelfde product elders goedkoper gezien? Laat het ons weten en ontvang de beste prijs.
Kom langs in een van onze showrooms
Beleef onze producten en ontvang deskundig advies.

Product opties

Eenvoudig uw product samenstellen
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
Vloer en fundering

    Dit product wordt standaard bezorgd als een bouwpakket met uitgebreide bouwtekening en opbouwhandleiding. Zelf monteren is goed te doen voor de gemiddelde klusser. Wilt u de montage liever uitbesteden aan Van Kooten Tuin & Buiten Leven? Selecteer dan deze optie en wij nemen na bestelling contact met u op voor een aanbod en planning. Meer weten over montage? Lees alles over onze montageservice.

    Lees meer
     
    Zelf monteren
     
     
    Montage door Van Kooten montageservice - Prijs op aanvraag
     

    Zorg voor een stevige basis voor uw blokhut met een vlakke, verharde ondergrond, zoals bestrating of beton. Het gebruik van funderingsbalken wordt sterk aanbevolen. Deze worden onder de onderste wandlagen van de blokhut geplaatst en bieden essentiële bescherming tegen regenwater, vocht en schimmel. Met deze eenvoudige stap verlengt u de levensduur van uw blokhut aanzienlijk.

    Lees meer
     
    Hardhouten funderingsbalken
    + 179,80
     
     
    Composiet funderingsbalken
    + 131,80
     

    EPDM is de beste keuze: een duurzame, onderhoudsarme rubberen dakbedekking die gegarandeerd waterdicht is en aanzienlijk langer meegaat dan traditionele materialen zoals dakleer of EASY Roofing. Ideaal als u waarde hecht aan kwaliteit en een lange levensduur, ook al is het iets duurder en vergt de installatie wat meer inspanning.
    Zoekt u een goedkopere en eenvoudigere oplossing? Dan is EASY Roofing een uitstekende keuze. Dit materiaal is eenvoudig aan te brengen en voordeliger, maar houd er rekening mee dat het sneller slijt en minder duurzaam is dan EPDM. Perfect voor kortere termijnen of een beperkter budget!

    Lees meer
     
    EPDM
    + 359,10
     
     
    EASY roofing
    + 252,00
     

    Een stormverankeringsset bestaat uit metalen draadeindes die bevestigd worden aan de binnenzijde van de blokhut. Deze beschermt de blokhut bij hevige storm.

    Lees meer
     
    Stormverankeringsset
    + 24,95
     

    De Coverbond contactlijm is de perfecte oplossing voor het eenvoudig en stevig verlijmen van dakleer en EPDM op verschillende ondergronden. Eén liter is voldoende voor ongeveer 10 m². (Zie de plattegrond van de blokhut bij de afbeeldingen voor een gedetailleerde berekening.)
    Een hemelwaterafvoer is nodig bij een lichthellend dak en kan alleen worden toegepast als de daktrim aan de achterzijde van de blokhut doorloopt. De EPDM-flap zorgt voor een efficiënte afvoer van regenwater en voorkomt verstoppingen, ideaal voor een duurzame stadsuitloop.

    Lees meer
     
    Coverbond Blik 1 Liter
    + 15,75
     
     
    Coverbond Blik 2,5 Liter
    + 31,00
     
     
    Hemelwater afvoer - Stadsuitloop incl. EPDM flap
    + 45,50
     
     
    Hemelwater afvoer - Dakdoorvoer rond HWA PE Ø 63 mm met EPDM 30cm
    + 25,95
     

    Dit product dient behandeld te worden met een beits. Het is aan te raden om tijdens opbouw de mes en de groef van dit product te behandelen, en na opbouw de buitenkant van de blokhut ca. 2 à 3 keer. Van deze speciale beitsen op lijnolie basis (grond en afwerklaag in één) heeft u ca. 6 blikken nodig van 2,5L. Bekijk onze kleurenkaart.

    Lees meer

    Dit product dient behandeld te worden met een beits. Het is aan te raden om tijdens opbouw de mes en de groef van dit product te behandelen, en na opbouw de buitenkant van de blokhut ca. 2 à 3 keer. Van deze speciale beitsen op lijnolie basis (grond en afwerklaag in één) heeft u ca. 6 blikken nodig van 2,5L. Bekijk onze kleurenkaart.

    Lees meer

    U kunt dit product voorbehandelen met Impraline. Als u dit product met dit middel behandeld beschermt het dit product extra tegen vocht en schimmel. Dit middel is uitstekend geschikt voor de behandeling van de mes en de groef, of voor de gehele buitenkant van dit product. De Impraline is alleen een verduurzamingsmiddel, u dient dit product na deze behandeling nog te behandelen met beits. U heeft ca. 6 jerrycans nodig indien u de mes en groef en gehele buitenkant van dit product wenst te behandelen. Indien u alleen de mes en de groef van dit product wenst te behandelen dan heeft u ca. 2 jerrycans nodig.

    Lees meer

    De vloer bestaat uit een compleet pakket met onderregels en afwerkplinten.

    Lees meer
     
    Vloer 18mm blank
    + 461,70
     
     
    Vloer 18mm geïmpregneerd
    + 563,70
     
     
    Vloer 26mm blank
    + 587,65
     
     
    Vloer 26mm geïmpregneerd
    + 713,65
     

    Als u de ramen en de deuren van dit product in een andere kleur wilt beitsen dan de gehele buitenkant dan kunt u hieronder ca. 1 blik beits bij bestellen. Dit betekend dat u 1 blik minder nodig heeft voor de buitenzijde, deze kunt u dus aftrekken van het aantal wat geadviseerd wordt bij de dekkende en transparante beitsen. Deze blikken beits hebben een inhoud van 2,5L. Bekijk onze kleurenkaart.

    Lees meer

    Wilt u uw beits mooi en streepvrij aanbrengen? Bestel dan gemakkelijk uw professionele kwastenset bij uw beits. Op deze manier bent u in één keer voorbereid en kunt u gelijk aan de slag. De kwasten zijn gemaakt van zuiver Chinees varkenshaar en gaan lang mee.

    Lees meer
     
    Professionele kwastenset
    + 13,99
     

    Voor blokhutten met een plat of licht hellend dak, bedekt met EPDM of dakleer, is een daktrim onmisbaar. Het biedt een perfecte afdichting, zorgt voor een efficiënte waterafvoer en beschermt de randen van uw dak. Voor een strakke afwerking van de boeidelen kunt u kiezen voor een aluminium of zwarte daktrim. De set bevat vier hoekstukken, trimmen en koppelstukken voor een eenvoudige installatie.

    Lees meer
     
    Daktrim aluminium
    + 187,50
     
     
    Daktrim zwart
    + 367,50
     
     
    Schroeven t.b.v. daktrim
    + 30,00
     
Vorige
Volgende
Gekozen accessoires
Prijs hoofdproduct
5.309,00
Prijs gekozen accessoires 0

Specificaties

Alle technische details over dit product
Art.nr.TDP157178
FabrikantTuindeco
DakbedekkingExclusief
KleurGrijs geïmpregneerd
Funderingsmaat380x280 cm
MateriaalGeïmpregneerd vurenhout
Behandeling MateriaalGrijs geïmpregneerd
HoutsoortGeschaafd, gedroogd vuren
Afmeting (LxB)595x500 cm
Ramen2 (te openen)
Deur1 dubbele deur
Nokhoogte240 cm
Wanddikte40 mm
Pakket afmeting Ca.114 x 420 x 76 cm (BxLxH)
Pakket gewicht Ca.1076 kg
KleurGrijs geïmpregneerd vuren
Dakoppervlak12,8 m²
Vloer oppervlakte10,6 m²
DaktypePlat dak
Breedte480 cm
Lengte595 cm
Hoogte270 cm
Afmeting raam68x145 cm
EAN code8715815111118

Omschrijving

Alles wat je moet weten over dit product

Blokhut Kerry is een compacte en veelzijdige houten constructie, ideaal voor gebruik als berging, hobbyruimte of praktische werkplek in de tuin. Met een buitenmaat van 400 cm bij 300 cm en een binnenoppervlakte van 10,6 m² biedt dit tuinhuis voldoende ruimte voor uiteenlopende toepassingen. De wanddikte van 40 mm zorgt voor een stevige basis en draagt bij aan een aangenaam binnenklimaat.

Dit tuinhuis is uitgevoerd met een enkele deur aan de voorzijde, voorzien van gehard isolatieglas in 4-16-4 mm uitvoering. De deur is rechts scharnierend en uitgerust met een cilinderslot voor extra veiligheid. Daarnaast beschikt de blokhut over twee te openen ramen, wat zorgt voor voldoende lichtinval en ventilatie in de ruimte.

Het tuinhuis is voorzien van een plat dak, waarbij dakbedekking optioneel kan worden toegevoegd. Denk hierbij aan EPDM dakbedekking voor een duurzame en waterdichte afwerking. Met een nokhoogte van 240 cm en een dakoppervlakte van 12,8 m² biedt Blokhut Kerry een praktische en nette oplossing voor extra ruimte in uw tuin.

Tuindeco Kerry Blokhut 300x400 cm 40 mm vuren grijs geïmpregneerd
Vragen over dit product? Onze experts staan klaar om uw vragen te beantwoorden

* Stel hier uw vraag over het getoonde product. Voor een maatwerk oplossingen kunt u HIER een aanvraag indienen. Neem voor vragen over de levertijd en/of bezorging rechtstreeks contact op met onze verkoopadviseurs.

Vragen over dit product?
Onze experts staan klaar om uw vragen te beantwoorden
Stel gerust uw vraag!