Blokhut 440x440 cm, 50 mm dikke wanden & dubbelglas - geïmpregneerd
- Advies in 9 echte winkels
- Specialist in maatwerk
- Afhalen of thuisbezorgd
- Laagsteprijsgarantie
De Interflex blokhut wordt GRATIS bij u thuisbezorgd! Profiteer nu snel zodat u kunt genieten van deze prachtige blokhut! Deze geïmpregneerde blokhut van 440x440 cm is met zijn dubbele glazen deuren en 2 ramen een vrij lichte blokhut en heeft een gezellige uitstraling. Verder is deze blokhut een kwalitatief uitstekend product aangezien hij een wanddikte van 50 mm heeft. Verder is het mogelijk om bij deze blokhut luiken aan te schaffen.
Montage
In het pakket wordt een bouwtekening meegeleverd zodat u de blokhut ook zelf op kunt bouwen. Onder 'bekijk onze video's' op de home pagina kunt u ook diverse montagefilms bekijken zodat u een beter idee van de montage krijgt. Mocht u vragen hebben tijdens montage dan kunt u altijd telefonisch contact met ons opnemen, wij helpen u dan graag verder. U kunt de blokhut ook vakkundig door ons laten monteren. Vraag vrijblijvend naar de meerprijs!
Informatie
Op onze website wordt alle informatie zo compleet mogelijk aangeboden. Als u echter nog vragen heeft over dit product kunt u deze altijd per e-mail of telefonisch aan ons stellen. Wij willen u graag voorzien van de juiste antwoorden! Uiteraard bent u ook van harte welkom in één van onze showrooms.

Extra informatie | |
Art.nr. | IF4x4+G |
---|---|
Fabrikant | Interflex |
Dakbedekking | GRATIS dakshingles |
Funderingsmaat | 410x410 cm |
Materiaal | Geïmpregneerd vurenhout |
Behandeling Materiaal | Geïmpregneerd |
Houtsoort | Geïmpregneerd Noord-Europees vurenhout |
Afmeting | 440x440 cm |
Ramen | Enkel draai-kiep raam 85 x 91 cm en dubbel draai-kiep raam 162 x 91 cm |
Deur | Dubbele deur 155 x 201 cm |
Wandhoogte | 208 cm |
Nokhoogte | 265 cm |
Wanddikte | 50 mm |
Garantie | Op dit product ontvangt u 5 jaar garantie. |
Beglazing | Isoglas |
Extra informatie | Luiken zijn optioneel |
Luifel | 90 cm |
Oversteek rondom | Circa 15 cm |
Inpandige luifel | 90 cm |
Vloer in blokhut | Optioneel |
Vloer in luifel | Optioneel |
Afmeting dubbele deur | 155x201,5 cm |
Gespiegeld op te bouwen | Ja, dit is mogelijk. |
Cilinderslot | Inclusief |
Hang en sluitwerk | Inclusief |
Daktype | Zadeldak |
Funderingsmaat inclusief funderingsbalken | 417x417 cm |
Deurhoogte incl. kozijn | 201,5 cm |
Dakplanken | 20 mm |
Afmeting raam | 162x91 cm |

